Quick Links: Awards | Program Certifications | Scholarly Journals | Leadership and Advocacy Programs | May 2021 Graduates | December 2020 Graduates | July 2020 Graduates

AWARDS

Leadership & Scholarship Awards

The Roger Howell Achievement Award, established by the day division Class of 1961, is presented annually to an outstanding member of the graduating class who has contributed significantly to the student activities program and whose leadership, scholarship, and moral character are representative of the high ideals of the legal profession.

Brandon K. Wharton

The Sam Allen Memorial Prize, established by the day division Class of 1950 in memory of classmate Harry Samuel Allen, is awarded annually to a member of the graduating class deemed to have demonstrated outstanding qualities of both leadership and scholarship.

Kyle H. Keraga

The Law School Alumni Association Award has been awarded by the Alumni Association since 1971. The prize is awarded to the graduating student deemed by the faculty to have contributed most largely to the School through his or her qualities of character and leadership.

Erick M. Marquina
Daniel Patrick Mooney

The Larry B. Shoda Award
is given annually to a member of the graduating class who has achieved scholastic excellence and demonstrated the special commitment required of evening students.

Shane Michael Kurz Doyle

Elizabeth Maxwell Carroll Chesnut Prize is given to a member of the graduating class for good scholarship in a broad sense, as determined by the Dean of the School of Law based on recommendations from members of the faculty.

Lydia J. Jines

The Honorable Paul A. Dorf Dispute Resolution Award was first awarded in 2019. The award was established to honor the legacy of Judge Paul A. Dorf, who was at the forefront of the alternative dispute resolution movement in Maryland. The annual award recognizes a deserving graduating student who has made outstanding contributions to the study and practice of dispute resolution while at Maryland Carey Law.

Alexa Pauline Ain

The William Strobel Thomas Prize, established in 1962 under the will of Zaidee T. Thomas, is awarded to the graduate recognized by the faculty as having achieved the highest academic success. Only students completing at least seventy-five percent of their legal education at the School of Law are eligible for the award.

 Kyle H. Keraga

The John L. Thomas Prize
, established in 1962 under the will of Zaidee T. Thomas, is awarded to the graduate with the second highest average for scholarship. Only students completing at least seventy-five percent of their legal education at the School of Law are eligible for the award.

 Jocelyn E. Brocato 

The Cordish Awards were established by David Cordish, class of 1963, in honor of his father, Paul L. Cordish, founder of The Cordish Company, and by the National Association of Public Insurance Adjusters (NAPIA), of which Paul Cordish was also a founder and, for many years, the general counsel. Cash prizes are given annually to the students who write the best paper on a topic related to public insurance adjusting.

2021
1st Place – Lydia J. Jines
COVID-19 Coverage in Concurrent Causation and Efficient Proximate Cause Jurisdictions: An Analysis of Coverage Avoidance on the Basis of the Virus Exclusion

2nd Place – Samuel Boden
Containing the Virus Exclusion: Analyzing the Applicability of Standard Virus Exclusions in the COVID-19 Era
2020
2nd Place – Ryan Matthew Schubert
The Current Status of UPPA Enforcement: Unauthorized Practice of Public Adjusting after Loven v. Church Mutual Insurance Company.

3rd Place – Alyssa B. Testo
Loven v. Church Mutual Insurance Company and 33 Carpenters Construction, Inc. v. State Farm Life and Casualty Co.: Recent Cases Serve as a Warning for Those Engaged in the Unauthorized Practice of Public Adjusting

2019
3rd Place – Jared James MacKenzie

Mortgagee’s Rights During the Insurance Loss Claim Process as Created by the Standard Mortgage Clause

Dean’s Awards

pending

Advocacy and Clinic Awards

The Morris Brown Myerowitz Moot Court Awards were established in 1971 by the Morris Brown Myerowitz Memorial Foundation in memory of Morris Brown Myerowitz, a 1968 graduate of the law school. Plaques are awarded to the winners of Best Oral Arguments and Best Brief for the final round of the annual Myerowitz Moot Court Competition.

Best Oralist

Christine Miles 2022

Best Brief
David Spinosa 2022

The Order of the Barristers honors ten students who excel in trial and appellate advocacy.
Summer Akhtar
Rebecca Carlon
Spreeha Choudhury
Stephanie L. Haddad
Mabel Allison Hyde
Maya C. Jackson
Kyle H. Keraga
Kevin M. Kidwell
Veronica Jihan Mina
Daniel Patrick Mooney

The University of Maryland Carey School of Law Litigation and Advocacy Award, established in 2007, is given annually to graduating students selected by the faculty for their contribution to the School’s achievements in intra-and inter-school appellate competition.

Kevin M. Albano
Kathleen M. Ayuk
Jocelyn E. Brocato
Tyler J. Creevy
Moshe Y. Guggenheim
Pavel A. Glazunov
Taylor E. Hallowell
Jamy Andrew Klotzbach
Hanna Leonard
Nia C. Lesesne
Kathryn S. Meader
Drew M. Needham
James M. Peabody-Harrington
Jordan Ruth Riger
Jeremy B. Ritter-Wiseman
Daniel M. Russo
Ethan Sonnenstrahl 
Kelsey B. Williams

Clinic Award Recipients
Anne Barlow Gallagher Prize for Service to Children and Youth

Naila A. Herrera Drijas

The Hoffberger Clinical Law Prize
Kiana Givpoor

The Community Scholar Prize

Jeffrey H. Abney II
Michael Francis Sammartino

The Ward Kershaw Clinical Advocacy Prize

Summer Akhtar
Kiria P. Abreu Jimenez
Rose L. Cowan

The CLEA Outstanding Team Award

Delaney E. Anderson
Kyle H. Keraga
Mollie J. Soloway

Journal Awards

The Joseph Bernstein Prizes

Journal of Business & Technology Law
Zachary P. Birnbaum

Journal of Race, Religion, Gender and Class
Cherie L. Deogracias

Maryland Law Review
Kyle H. Keraga

Maryland Journal of International Law
Bryce A. Hollander

Journal of Health Care Law & Policy
Clare O’Donnell

Service Awards

The William P. Cunningham Awards are presented annually to graduating students selected by the faculty for exceptional achievements and service to the School of Law.

Sarah Taylor Abutaleb
Alexa Pauline Ain
Summer Akhtar
Delaney E. Anderson
Kathleen M. Ayuk
Samuel Boden
Nicole Marian Bozzella
Jocelyn E. Brocato
Rebecca Carlone 
Alison J. DeMarco
Augustin Daniel Detres
Celena G. Dyal
Joseph Fiocco
Jordan M. Fisher
Tonya R. Foley
Kiana Givpoor
Sydney L Goetz
Alexander J. Greenspan
Diana B. Hanson
Robert L. Hockenbury Jr.
Bryce A. Hollander
Maya C. Jackson
Patrick Jenkins
Alicen N. Jobes
John C. Karpinski
Emma I. Kaufman
Monica A. Kulkarni
Veronica Jihan Mina 
Jeremy B. Ritter-Wiseman
Sameen Rizvi
Kelsey Nicole Robinson
Caroline Clare Scanlon
Ethan Sonnenstrahl
Allison Nicole Spingler
Erin C. Weinstock
Kristin Elizabeth Wells
Jong Ho Won

The Public Service Award is given to several graduating students who, during their law school careers, have engaged in legal work that significantly advances the public interest.

Jeffrey H. Abney II
Mariajuliana Bermudez
Zachary P. Birnbaum
Shelby A. Brown
Spreeha Choudhury
Jason A. Christie
Kristen Taylor Clark
Tyler J. Creevy
Cherie Deogracias
Francisco Xavier Flores
Kelsey Christine Harris
Edward Leo Healy IV
Min-Hei Kim
Alexandra N. LaFree
Jung Yong Lee
Nia C. Lesesne
Lucy B. Martin
Kathryn S. Meader
Djaq Rose Morris
Clare O’Donnell
Rachel A. Rabinowitz
Rose A. Richardson
Olivia Marie Sbrocco
Lauren Stettz
Joshua Stewart
Alyssa B. Testo

Awards for Academic Excellence

pending

Order of the Coif and Academic Honors

Order of the Coif

Sarah T. Abutaleb
Alexa Pauline Ain
Summer Akhtar
Delaney E. Anderson
Samuel R. Boden
Jocelyn E. Brocato
Shane Michael Kurz Doyle
Tonya R. Foley
Moshe Y. Gugenheim
Lydia J. Jines
Kyle H. Keraga
Min-Hei Kim
Erick M. Marquina
Elizabeth M. McClellan
Daniel P. Mooney
Kelsey N. Robinson
Michael F. Sammartino
Mollie J. Soloway
Troy T. Walker
Brandon K. Wharton

Summa Cum Laude

Sarah T. Abutaleb
Delaney E. Anderson
Jocelyn E. Brocato
Moshe Y. Gugenheim
Kyle H. Keraga

Magna Cum Laude

Alexa Pauline Ain
Summer Akhtar
Samuel R. Boden
Shane Michael Kurz Doyle
Tonya R. Foley
Lydia J. Jines
Min-Hei Kim
Erick M. Marquina
Elizabeth M. McClellan
Daniel P. Mooney
Kelsey N. Robinson
Michael F. Sammartino
Mollie J. Soloway
Troy T. Walker
Brandon K. Wharton

Cum Laude

Alexander Tolman Batton
Mark C. Bennett
Kelly E. Callahan
Rebecca Carlone
Andrew M. Curran
Alison J. DeMarco
Augustin Daniel Detres
Stephan C. Doyle
Ebele U. Ebonwu
Joseph Fiocco
Jordan M. Fisher
Kirsten Kay Gallo
Kiana Givpoor
Linden E. Goff
Amelia K. Green
Alexander J. Greenspan
Taylor E. Hallowell
Diana B. Hanson
Kelsey Christine Harris
Briana C. Hulseman
Mabel Allison Hyde
Rachel Lacangelo
John C. Karpinski
Kevin M. Kidwell
David Klecyngier
Jamy Andrew Klotzbach
Monica A. Kulkarni
Alexandra N. LaFree
Austin David Laroche
Simon C. Lasker
Miles W. Light
Will C. Manahan
James M. Peabody-Harrington
David J. Prevas
Benjamin Reider
Scott A. Ritter Jr.
Kamila A. Rivas
Sameen Rizvi
Caroline Clare Scanlon
Ryan Matthew Schubert
Allison Nicole Spingler
Lauren Rose Stettz
Alyssa B. Testo
James K. Welch
Kristin Elizabeth Wells
Kyra L. Wheatley
Kelsey B. Williams


PROGRAM CERTIFICATIONS

Cybersecurity & Crisis Management Law Certificate
  • Nathan Arnold
  • Melanie Babb
  • Alexander Batton
  • Zachary Birnbaum
  • Samantha Breeze
  • Shelby Brown
  • Augustin Detres
  • James Welch
Environmental Law Certificate

Samuel Boden
Tyler James Creevy
Jacquelyn Ann Kapinos
Min-Hei Kim
Matthew Timothy Kotroco
Victoria Slasman Long
Brock Miller
Victoria Ashley Morello
Abigail Marie Rodgers
Michael Francis Sammartino
Mollie J. Soloway
Michael Spanos
Lauren Rose Stettz
Kyra L. Wheatley

Law and Health Care Certificate

Pinchas Balsam
Spreeha Choudhury
Whitney C. Chukwurah
Jonathan Peter Couce
Andrew M. Curran
Jordan M. Fisher
Kelsey Christine Harris
Megan A. Hill
Alicen N. Jobes
Brooke Madison Kasoff
Alexandra N. LaFree
Jung Yong Lee
Hanna Leonard
Nina E. Marks
Kathryn Elizabeth Martin
Djaq R. Morris
Benjamin Reider
Allison Nicole Spingler
Sarah K. Thiroway
Hanna Vohra
Jessica L. Walsh
Stephen J. Weyler
Jong Ho Won
Edka Y. Wong
Carly Renee Yost


SCHOLARLY JOURNALS

Journal of Business and Technology Law

Pinchas Balsam
Zachary P. Birnbaum
Samantha Breeze
Kelly E. Callahan
Elizabeth Cardinale
Celena G. Dyal
Krishna P. Gohel
Moshe Y. Gugenheim
Maya C. Jackson
Nisha Jain
Austin David Laroche
Simon C. Lasker
Will C. Manahan
Elizabeth M. McClellan
Justin  Meltzer
Michelle Leah Sidle
Christine D. Smith-Burton
Troy T. Walker

Journal of Health Care Law and Policy

Melanie Carolyn Babb
Jonathan Peter Couce
Jordan M. Fisher
Pavel A. Glazunov
Alexander J. Greenspan
Kelsey Christine Harris
Naila A. Herrera Drijas
Brooke Madison Kasoff
Min-Hei Kim
Alexandra N. LaFree
Jung Yong Lee
Victoria Slasman Long
Tristan R. Madden
Henry F. Murphy
Clare O’Donnell
Benjamin Reider
Caroline Clare Scanlon
Jessica L. Walsh
Kyra L. Wheatley
Edka Y. Wong

Maryland Journal of International Law

Edward T. Bellows
Alison J. DeMarco
Kristen Kay Gallo
Bryce A. Hollander
Jacquelyn Ann Kapinos
Erick M. Marquina
Vernonica Jihan Mina
Rachel P. Munoz  
Kamila A. Rivas
Ryan Matthew Schubert

Journal of Race, Religion, Gender, and Class

Alexa Pauline Ain
Summer Akhtar
Rebecca Carlone
Natalie Carpenter
Cherie L. Deogracias
Kiana Givpoor
Sydney L. Goetz
Linden E. Goff
Patrick David Jenkins
Emma I. Kaufman
Kevin M. Kidwell
Emilie Marie Mahoney
James M. Peabody-Harrington
Rose A. Richardson
Jeremy B. Ritter-Wiseman
Abigail Marie Rodgers
Mollie J. Soloway
Joshua Stewart
Garrett S. Unger
Kelsey B. Williams

Maryland Law Review

Sarah Taylor Abutaleb
Delaney E. Anderson
Jocelyn E. Brocato
Rachel C. Brocker
Andrew M. Curran
Shane C. Doyle
Tonya R. Foley
Taylor E. Hallowell
Mabel Allison Hyde
Rachel Iacangelo
Lydia J. Jines
John C. Karpinski
Kyle H. Keraga
Jamy Andrew Klotzbach
Monica A. Kulkarni
Mark David Metrey
Daniel Patrick Mooney
Victoria Ashley Morello
Djaq R.  Morris
Kelsey Nicole Robinson
Daniel M. Russo
Michael Francis Sammartino
Michael P. Spanos
Alyssa B. Testo
Erin Catherine Weinstock
Kristin Elizabeth Wells
Brandon K. Wharton


LEADERSHIP AND ADVOCACY PROGRAMS

Rose Zetzer Fellows

Rose Zetzer Fellows are students who are selected annually by the Women, Leadership & Equality Program by virtue of their strong intellectual interest in and commitment to issues of gender in the legal profession.

Delaney E. Anderson
Kathleen M. Ayuk
Nicole Marian Bozzella
Rebecca Carlone
Emma I. Kaufman
Min-Hei Kim
Nia Christine Lesesne
Emilie Marie Mahoney
Nina Marks
Elizabeth M. McClellan
Ashley N. Sheibaniagdam

Alternative Dispute Resolution Team

Samantha Ying-Ya Chan
Celena G. Dyal
Kayla Michelle Johnson
Monica A Kulkarni
Austin David Laroche
Jung Yong Lee
Kathryn Elizabeth Martin
Justin Meltzer
Mark David Metrey
LeBrit Nickerson
Caroline Clare Scanlon
Garett S. Unger
Jessica L. Walsh
Kristin Elizabeth Wells

Moot Court Board

Summer Akhtar
Kevin M. Albano
Kathleen M Ayuk
Jocelyn E. Brocato
Rebecca Carlone
Spreeha Choudhury
Tyler J. Creevy
Moshe Y. Gugenheim
Taylor E. Hallowell
Mabel Allison Hyde
Kyle H. Keraga
Jamy Andrew Klotzbach
Nia Christine Lesesne
Daniel Patrick Mooney
Drew M. Needham
James M. Peabody-Harrington
Jordan Ruth Riger
Jeremy B. Ritter-Wiseman
Daniel M. Russo
Ethan Sonnenstrahl
Kelsey B. Williams

National Moot Court Team

Mabel Allison Hyde
Kyle H. Keraga
Daniel Patrick Mooney

National Trial Advocacy Team

Summer Akhtar
Kathleen M. Ayuk
Pavel A. Glazunov
Stephanie L. Haddad
Maya C. Jackson
Kevin M. Kidwell
Kathryn S. Meader
Veronica Jihan Mina
Daniel Patrick Mooney

Health Law Regulatory Compliance Competition Team

Andrew M. Curran
Kelsey Christine Harris
Jung Yong Lee

National Health Law Moot Court Competition

Kelsey Christine Harris
Jung Yong Lee

Health Law Transactional Competition Team

Alicen N. Jobes

Pace National Environmental Law Team

Samuel Boden
Rachel Iacangelo

Thurgood Marshall National Trial Team

Hanna Leonard

Transactional LawMeet Team

Kaitlin Anderson
Nathan T. Arnold
Alexander Tolman Batton
Natalie Carpenter
Joseph Fiocco
Kirsten Kay Gallo
Jung Yong Lee
Kathryn Elizabeth Martin
Justin Meltzer
Katherine Claire Elizabeth Roe
Kristin Elizabeth Wells

Bankruptcy Moot Court Team

Nicole Marian Bozzella
Robert L. Hockenbury Jr.

International Moot Court Board

Bryce Hollander
Dan Julaio
Rachel Munoz


MAY 2021 GRADUATES

Juris Doctor

Jeffrey H. Abney II
Kiria P. Abreu Jimenez
Sarah Taylor Abutaleb
Adedeji T. Ademola
Alexa Pauline Ain
Summer Akhtar
Kevin M. Albano
Delaney E. Anderson
Nathan T. Arnold
Phillip A. Avery Jr.
Kathleen M. Ayuk
Melanie Carolyn Babb
Pinchas Balsam
Alexander Tolman Batton
Edward T. Bellows
Mark C. Bennett
Mariajuliana Bermudez
Zachary P. Birnbaum
Samuel A. Blotter
Samuel Boden
Duane C. Bond Jr.
Marisa Lorraine Eunice Booth
Nicole Marian Bozzella
David T. Braunstein
Samantha Breeze
Jocelyn E. Brocato
Rachel C. Brocker
Ignacio A. Brown
Shelby A. Brown
Kevin D. Bucchi
Kelly E. Callahan
Elizabeth Cardinale
Rebecca Carlone
Samantha Ying-Ya Chan
Spreeha Choudhury
Jason A. Christie
Whitney C. Chukwurah
Minsun Chung
Kristen Taylor Clark
Patrick Clowney Jr.
Jonathan Peter Couce
Rose L. Cowan
Tyler J. Creevy
Andrew M. Curran
Nicholas J. Daetwyler
Jennifer L. Deardorff
Alison J. DeMarco
Sierra R. Dennison
Cherie L. Deogracias
Augustin Daniel Detres
Shane Michael Kurz Doyle
Stephan C. Doyle
Allison M. Druckemiller
Celena G. Dyal
Ebele U. Ebonwu
Amina E. ElGammal
Ahmed Fadlalla
Patrick D. Farrell
Joseph Fiocco
Jordan M. Fisher
Francisco Xavier Flores
Tonya R. Foley
Tatiana Nicole Francisco Arias Laracuente
Kirsten Kay Gallo
Kiana Givpoor
Pavel A. Glazunov
Sydney L Goetz
Linden E. Goff
Krishna P. Gohel
Amelia K. Green
Alexander J. Greenspan
Moshe Y. Gugenheim
Stephanie L. Haddad
Taylor E. Hallowell
Diana B. Hanson
Collin M. Harris
Kelsey Christine Harris
Edward Leo Healy IV
Naila A. Herrera Drijas
Megan A. Hill
Robert L. Hockenbury Jr.
Bryce A. Hollander
Briana C. Hulseman
Mabel Allison Hyde
Rachel Iacangelo
Maya C. Jackson
Nisha Jain
David N. Jaklitsch
Patrick David Jenkins
Lydia J. Jines
Alicen N. Jobes
Kayla Michelle Johnson
Daniel Juliao
Jacquelyn Ann Kapinos
John C. Karpinski
Brooke Madison Kasoff
Emma I. Kaufman
Kyle H. Keraga
Kevin M. Kidwell
Julie L. Kil
Min-Hei Kim
David Klecyngier
Jamy Andrew Klotzbach
Matthew T. Kotroco
Monica A. Kulkarni
Alexandra N. LaFree
Austin David Laroche
Simon C. Lasker
Jung Yong Lee
Hanna Leonard
Nia Christine Lesesne
Chong Li
Miles W. Light
Victoria Slasman Long
Tristan R. Madden
Emilie Marie Mahoney
Will C. Manahan
Louis Daniel Mari
Nina E. Marks
Erick M. Marquina
Kathryn Elizabeth Martin
Lucy B. Martin
Elizabeth M. McClellan
Kathryn S. Meader
Justin Meltzer
Mark David Metrey
Stephanie K. Migdail
Brock L. Miller
Veronica Jihan Mina
Daniel Patrick Mooney
Victoria Ashley Morello
Djaq R. Morris
Rachel P. Muñoz
Henry F. Murphy
Drew M. Needham
LeBrit Nickerson
Moriah Lucretia Wright Nkosi
Clare O’Donnell
James M. Peabody-Harrington
Frank T. Phillips
Cindy R. Polynice
David J. Prevas
Hya A. Qasmieh
Zyra Jen Quirante
Rachel Alanna Rabinowitz
Michael J. Rada
Benjamin Reider
Rose A. Richardson
Jordan Ruth Riger
Scott A. Ritter Jr.
Jeremy B. Ritter-Wiseman
Kamila A. Rivas
Sameen Rizvi
Kelsey Nicole Robinson
Abigail Marie Rodgers
Katherine Claire Elizabeth Roe
Daniel M. Russo
Sebastian Safaei
Michael Francis Sammartino
Olivia Marie Sbrocco
Caroline Clare Scanlon
Ryan Matthew Schubert
Michael A. Scott
Ashley N. Sheibaniagdam
Michelle Leah Sidle
Cole M. Smith
Christine D. Smith Burton
Mollie J. Soloway
Ethan Sonnenstrahl
Michael P. Spanos
John Rignal Stansbury
Lauren Rose Stettz
Byron J. Stewart
Joshua Stewart
Rafiyat S. Sule
Paige Hope Taylor
Alyssa B. Testo
Sarah K. Thiroway
Drew E. Tildon
Garett S. Unger
Hanna Vohra
Miles J. Vonderheid
Troy T. Walker
Jessica L. Walsh
Erin Catherine Weinstock
James K. Welch
Kristin Elizabeth Wells
Brandon K. Wharton
Kyra L. Wheatley
Kelsey B. Williams
Joshua M. Wolberg
Edka Y. Wong
Carly Renee Yost
Jonathan K. Yuen
Yun Zhou

Master of Laws

Maria Camila Giraldo Neusa
Bharati Gour
Chang Won Kang
Emmanuel C. Ogboko
Samiullah Sharifi
Pushkar M. Singh
Faridun Yusufov

Master of Science in Law

Tracy E. Barnes
Tania Golden Beldy
Heba Elkassabgi
Jill Allane Frankenfield
Monique Gainer
Nivedita Uday Hegdekar
Vinesha Johnson
Thomas A. Leone
Jennifer Lynn Meyer
Kristen Elizabeth Miller
Jonathan R. Nasipak
Christine Solange Ngo Bikoi
Judy C. Onyegbado
Marcos R. Romero
Larysa Sergiienko
Terry Shelton
Shaila Lynn Sherrill
Kemberlei Smith
Tawana Spencer
Yvette M. Thompson
Raymond G. Ward
Alanna Watkins
Toni Marie M. Woods

Dual Degree Recipients

Samuel A. Blotter 
Daniel Juliao 
Master of Business Administration
Johns Hopkins University
Carey Business School 

Miles W. Light
Master of Public Policy
University of Maryland School of Public Policy

Kelsey Nicole Robinson
Master of Social Work
University of Maryland School of Social Work

Hannah Vohra 
Master of Public Health
Johns Hopkins University
Bloomberg School of Public Health  


DECEMBER 2020 GRADUATES

Juris Doctor

Kaitlin Anderson
Natalie R. Carpenter
Sawyer Johnson
Stephanie Johnson
Jared James MacKenzie
Madeline B. Spencer
Allison Nicole Spingler
Kaitlyn B. Wetzelberger
Stephen J. Weyler

Master of Laws

Keziah Gyamfuah Boateng-Sarpong
Barbara Davit
Cheryl F. Gordon
Kreshnik Sula

Master of Science in Law

Jonathan Baldwin
Michael D. Block
Angela Redmond Debro
Gbolahan Fatoyinbo
Matthew Johnson
Robin W. Jones
Lauren B. Kallins
Stephen P. Matthews
Marcia Thorpe-Johnson
Robin Tim Weis
Ross W. Wheelwright


JULY 2020 GRADUATES

Juris Doctor

William L. Joyner III
Jong Ho Won

Master of Laws

Abraham P. NuQuay
Xue Wang

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *